دانلود کتاب ممنوعه محاکمه خدا


کتاب «محاکمه خدا» نوشته «داود رمزی»

در این کتاب، جدالی سهمگین و در عین حال جذاب و بی مصالحه و سازش، بین انسان «میرا» و خدای «نامیرا» در میگیرد. گفتگوها و پرسش ها و پاسخ ها، آنچنان پربار و تجسم انگیز است که خواننده بی قرارانه در انتظار پایان محاکمه، فصل های کتاب را میخواند و حضور خود را در جمع فرزانگان و جدال نویسنده و خدا احساس میکند. نویسنده، عصیانگرانه در مقابل خدا می ایستد و اعتراض های خویش را درباره نقض های خلقت آدمی و پیری و دردها و سرانجام مرگ، ابراز میدارد و در مقابل، خدا با آرامش و پختگی چونان معلمی که می کوشد شاگرد خشمگین خویش را با برهان و دلیل آرام کند با وی برخورد می کند. در این پیکار اندیشه ها، شخصیت خدای افسانه ای هر لحظه واقع بینانه تر مطرح می شود.
rfr

11 نظر برای “دانلود کتاب ممنوعه محاکمه خدا

 1. کس کش این مطلب بالایی رو بردار که به مادرمون داری توهین میکنی مرگت باد

  لایک

 2. مادرتون كيه دوست عزيز؟؟ من به مادرتون توهين كردم؟

  لایک

 3. خدارند جهان را در هفت روز افريده

  لایک

 4. اشکال شما در این است که بصورت ریشه ای در مورد وجود خدا تحقیق نکرده اید و تنها مغرضانه بعضی از مطالبی را که به مذاقتان سازگار است و می توانید در آتها بهانه ای پیدا کنید مطرح کرده و به مسخره می گیرید مثلا در یکی از جوابیه هاتون دیدم که از بین آنهمه آیات قرآنی که صحبت از مهر و عطوفت و بخشش خداوند است شما سراغ سوره تبت یدا ابی لهب و تب رفته و سوال کرده اید که چرا خداوند بنده ها یش را تهدید و نفرین کرده و چرا آنها را عذاب می کند و از این قبیل برداشتها و تفسیرهای بی اساس و حال اینکه این روش صحیحی نیست بلکه باید به صورت علمی و روشمند ابتدا در مورد وجود خدا یک تحقیق عمیق علمی کرده و کتابهای معتبری در این باره مطالعه کنید و برای سوالهایی که در این مورد مطرح است جواب علمی پیدا کنید که مثلا آیا گردش کهکشانها و وجود ستارگان و اجرام آسمانی و اینهمه فعل و انفعالات آسمانی بدون وجود یک قدرت لایزال امکان پذیر است؟ اصلا همین تپش غیراختیاری قلب شما بر اساس کدام قدرت است آیا فعل و انفعالات بدن شما که بصورت منظم انجام می پذیرد چگونه به وجود آمده و به حیات خود ادامه می دهد و از اینگونه سوالات.

  لایک

 5. قيامت ، حوري ، اتش جهنم، سنگسار، زنان كشتزار مردان، مجازات ، اعدام، قطع عضو، چند همسري، كودك اذاري، تجاوز، جهاد، قتل زنجيره اي، دروغ ها در مورد فيزيك و علوم، قران از آسمان افتاده، قران از تورات گپي نشده، كشتي نوح، قاليچه سليمان، الله بت بزرگ، من واقعان چيزي از دين اسلام تو ذهنم نمياد كه اندازه يه سر سوزن مثبت باشه، به صورت علمي، هرجا عقايد اسلامي هست حرف از سوزاندن كتاب ها و منابه علميه از زمان محمد تا همين اخونده جاكش كه ميره به اسم طب اسلامي سراغ مريض هاي بيچاره كه همه علم پزشكيو زير سوال برده همه تقريبا متوجه شدن اين آخوند چقدر احمقه ، حماقتش دقيقا عين حماقت الله مسلمينه شايد هم بيشتر، شما اين حرفارو ببر تو مسجد بزن همونجا كه بچه هارو انگشت ميكننيد يا قاضي هاي مسلمانه معتقد زنان جوانب را كه به خاطر طلاق به قاضي ميرند مورد آذار جنسي اخوندا قرار ميگيرن

  لایک

 6. شما هواپيما رو رو هوا زدين ، چهل سال درزدي و قتل كردين ، پرواز چين رو تا ابتلاي كامل ايرانيان قطع نكردين، هر روز يه دزد داره علانا فرار ميكنه، اخه با قاتل چند نسل بشر تو داري همكاري ميكني؟ چرا آدم نميشي؟؟

  لایک

 7. من واقعا نميفهمم يه سري مسلمان و اخوند با اين همه جنايت و رو سياهي چطور روتون ميشه بيان از پليد ترين خرافات دويا اسلام دفاع كنين، اين وبسايت براي مردم عام هست براي شما هم حكم مرجع علمي داره همهچيز گذاشتم براتون از احاديث تا ايه تا اراجيف هر چيزي بخواي هست اگه تفسير واقعيه قرانو بخواي اينجا هست مطالب رو بخون و سعي نكن خودتو به احمقي بزني # انسان شو

  لایک

 8. شما نميخواد اشكال منو دربياري انگشتتو از مقعدت هنگام توالت دربيار

  لایک

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.