تضاد در قرآن


تضاد در قرآن: – کاردین باجبار نیست راه هدایت و ضلالت بر همه کس روشن گردید. ( بقره.آیهScreen Shot 2018-06-03 at 13.57.43.png256)
– و تو ای رسول ما با آنانکه ایمان نمی آورند بگو که شما هر چه بتوانید بزشتکاری و معصیت خدا بپردازید ما هم بکار طاعت خود مشغول خواهیم بود.(هود.آیه121) – پس اگر رويگردان شوند بر تو فقط ابلاغ آشكار است . ( نحل.آیه82)
– ما این کتاب رابه حق برای هدایت مردم بر تو نازل کردیم.پس هرکس که هدایت یافت به سود خود اوست وهر که گمراه شد به زیان خود به گمراهی افتاده است و تو وکیل آنها نیستی. ( الزمر.آیه٤١)
📛❎متضاد آیات در قرآن:
– با هر که از اهل کتاب ایمان بخدا و روز قیامت نیاورده و انچه را خدا و رسولش حرام کرده حرام نمی دانند به دین حق نمی گروند قتال و کارزار کنید تا آنگاه با ذلت و تواضع باسلام جزیه دهند. ( توبه.آیه29)
– بکشیدآنهائی را که به دین خدا روی نمی آورند تا فتنه وفساد از روی زمین برطرف شود. ( بقره.آیه193)
– پس از آنکه ماههای حرام بسررسید آنگاه مشرکین را هر کجا یافتید بقتل برسانید وآنها را دستگیرو محاصره کنید واز هر سو در کمین آنها باشید چنانچه از شرک توبه کردند ونماز اسلام بپا داشتندوذکات دادند پس از آنها دست بدارید که خدا آمرزنده و مهربان است. ( توبه.آیه5)
– آنانرا بقتل برسانید هر کجا مشرکین را یافتید واز شهرهایشان آواره شان کنید چنانکه آنان شما را از وطن آ واره کردند.کارهای فتنه انگیز آ نان بدتراز کشتار است. ( بقره.آیه191

2 نظر برای “تضاد در قرآن

  1. از اول تا اخرش چیزو شعره، یکی از معجزات قران اینه که هرچی بشاشی بهش خیس نمیشه نمیدونم به خاطر چیه ایا

    لایک

  2. سوره بقره که اخره کس شعره پیشنهاد میکنم دوستان مسلمان معنی این سوره را به فارسی بخوانند و به حرفهای اخوندها اعتماد نکنند و هرگز به صورت صوت قران را گوش ندهید

    لایک

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.