بحث های غیر علمی قران


Screen Shot 2018-06-08 at 11.35.42.png

یکی دیگر از بحث های غیر علمی قران این ایه قران است .
((علم چگونگي ريختن باران و آنچه که در رحم زنان است(دختر و يا پسر) فقط نزد الله است همانگونه که علم زمان برقراري روز قيامت و زمان مرگ نزد اوست , هر کسي که به اين امر منکر باشد از داي…ره ي اسلام خارج شده
إِنَّ اللَّهَ عِندَهُ عِلْمُ السَّاعَةِ وَيُنَزِّلُ الْغَيْثَ وَيَعْلَمُ مَا فِي الْأَرْحَامِ وَمَا تَدْرِي نَفْسٌ مَّاذَا تَكْسِبُ غَدًا وَمَا تَدْرِي نَفْسٌ بِأَيِّ أَرْضٍ تَمُوتُ إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ خَبِيرٌ (لقمان/34)

Screen Shot 2018-06-08 at 11.36.25.png
همانا علم ساعت (قیامت) نزد خداست و او باران را فرو بارد و او آن‌چه (از نر و ماده و زشت و زیبا) که در رحم‌های آبستن است می‏داند و هیچ کس نمی‏داند که فردا (از سود و زیان) چه خواهد کرد و هیچ کس نمی‏داند که به کدام سرزمین مرگش فرا می‏رسد (و به خاک می‏رود)، که تنها خدا دانا و آگاه است.
اين علم مخصوص الله است و اگر کسي ديگر ادعاي داشتن چنين علمي را داشته باشد کافر است
امروزه توسط هوا شناسان تحصیل کرده براحتی می توانند خبر دهند که کی هوا بارانی است وکی افتابی وحتی طوفان وگرد باد همه را از قبل با دلایل علمی پیش بینی می کنند وهم اینکه ما می دانیم توسط پزشکان (دکتر زنان با دستگاه )امروزه بچه در شکم مادر را هم می شود قبل از تولد جنسیت او را تعیین کرد!

Screen Shot 2018-06-08 at 11.35.59.png
پس این علم تنها به الله مدینه نیست او که از همه علوم غافل بوده وهیچ نمی دانسته از علوم اسمان وتشکیل ان تا تکامل انسان ها این هم یکی دیگر ان است که او هم نمی دانست ومخصوصا تمام پزشکان (دکترهای زنان جهان را وهم دانشمندان هواشناس را با این ایه کافر نامید.

9 نظر برای “بحث های غیر علمی قران

 1. واقعأعالی این پست

  لایک

 2. این ادمین کوس کش بی ناموس. با این طرفدارای حروم زاده که میخوان به خداوند عیب بگیرن تخم ولد زنا هستن بله کنیز حلال است این که قسم خورده احتمالا دروغه باقیه اش درست و مشکلی نیست حلالی است که خداوند حلال کرده پس آقایون گور با خداوند خودتون نگیرین دروغ نگین تهمت نگین

  لایک

 3. منظور از آیه اینست که هیچ کس نمیداند درابتداجنینی که در رحم قرار میگیرد دختر است یاپسر واگر علم شما واقعا یه این حدرسید که قبل از آمیزش دقیقا….تاکید میکنم دقیقا…فهمیدید که جنسیت چیست این آیه را رد کنید

  لایک

 4. شما که ادای دانشمندان رو در میاری بدون که لجن ترین موجودی هستی که خدا خلق کرده.البته برای عبرت مومنین.اخه بدبخت,تو که زبون قران رو نمیفهمی غلط میکنی تفسیر به رای میکنی.بدبخت برو ایات رو خوب بخون بعد زر بزن.ولی نه,دقت که کردم دیدم اتفاقا خیلی بهتر از ما قرانو خوندی که با مکرت تونستی خیلیهارو به شک بندازی.اخه مطمعن شدم مستخدم اسراعیل و ال سعودی.خاک بر سر ملتی که پای چرندیات تو لایک میزارن

  لایک

 5. کلا اسلام از اول تا آخرش عیر منطقی غیر علمی و ضد بشر هستش

  لایک

 6. نخودی:
  برو ساندیستو بخور بسیجیه بو گندو🐒

  لایک

 7. پیش بینی بارش باران، علمی قطعی و یقینی نیست، بلکه احتمالاتی است.
  احتمال رو جزو علم محسوب نمی‌کنند
  همچنین چیزی که در ارحام هستش، اشاره اش حتی اگر فرض کنیم به جنسیت و. زاد و ولده، لازهم ازمایش قطعیت نداره.

  کل آیه به پنج موضوع اشاره کرده، شما باراستفاده از یک ترجمه نارسا و تفاسیر اقدام به قضاوت کردی؟

  خوب بود قبلش با هواشناسی صحبت میکردی، دستت بیاد چیزی که بهش میگن بارش، قطعیت نداره و احتماله.

  در ضمن، ممکنه یک عده عوام فکر کنن قران کتاب علمیه، اما بحث این آیه ورای این موضوع بوده.

  لایک

 8. @مجید
  إِنَّ اللَّهَ عِندَهُ عِلْمُ السَّاعَةِ وَيُنَزِّلُ الْغَيْثَ وَيَعْلَمُ مَا فِي الْأَرْحَامِ وَمَا تَدْرِي نَفْسٌ مَّاذَا تَكْسِبُ غَدًا وَمَا تَدْرِي نَفْسٌ بِأَيِّ أَرْضٍ تَمُوتُ إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ خَبِيرٌ (لقمان/34)
  نازنین شما این آیه را معنی کن تا ما فیض ببریم ، چطور اگر الله خالق جهان و‌کاینات هست علمش از هوا شناسی کمتره، جدای از اون خود احتمال امروزه یک علم است، جنسیت نوزاد در رحم هم که سونوگرافی مشخص میکنه، اگر قران کتاب علمی نیست پس مسلمانان به داستانهای شخمی تخلی نوشته سلمان فارسی عمل میکنند؟؟

  لایک

 9. درود بر شما به خاطر اين نگاه دقيق و درست!
  بايد نسل آينده رو ازين اسلام نفرت انگيز و سراپا كثافت دور نگه داشت تا ايران در مسير پيشرفت قرار بگيره!

  لایک

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.