سکس و ماه رمضانبقره(187) اولین آیه در بحث زنان است. این آیه اساسا حکم و پیشنهاد شرعی برای زنان ندارد بلکه به مردان وعده و نوید بیشتر در مباشرت از زنان را میدهد.

قاعدتا در سر فصل هر قانون و حکمی بهترین و زیباترین مورد حقوقی را سر تیتر و عنوان موضوع قرار میدهند. اما در بحث آیات 160 گانه زنان در قرآن بدین شیوه عمل نگشته است. بلکه آنچیزی که از مفا بقره(187) بر می آید فقط دادن امتیاز بیشتری است بر مردان و تاکید واضح بر ابزار جنسی بودن زنان برای شادکامی جنسی مردان است:


آیه 187 از سوره بقره
» در شبِ روزه دارى بر شما حلال شده است که به سوى زنانتان برويد و با آنان آميزش کنيد . آنان جامه شمايند و شما جامه آنانيد . خداوند دانست که شما به خود خيانت مى کرديد و حکم حرمت آميزش در شب هاى روزه را پاس نمى داشتيد ; از اين رو با رحمت خود به سوى شما باز آمد و از شما درگذشت و حرم آن را برداشت . اکنون مى توانيد با آنان آميزش کنيد و بدين طريق آنچه را خدا براى شما مقدر کرده است طلب نماييد . و شب هاى روزه بخوريد و بياشاميد تا وقتى که رشته سپيد صبحدم از رشته سياه شب براى شما آشکار شود . از آن پس خوردن و آشاميدن را ترک کنيد و روزه را تا شب به پايان بريد . و هنگامى ک در مساجد معتکفيد ، حتى شب هاى آن ، با همسرانتان آميزش نکنيد . اينها حدود و مقرّرات خداست ; به آنها نزديک نشويد و آنها را نشکنيد . بدين سان خداوند آيات خود را براى مردم بيان مى کند ، باشد که تقوا پيشه کنند.«
این آیه الهی و آسمانی (!) بر موارد زیر تاکید نموده است:
1- حلال شدن مباشرت در ماه رمضان!
2- مطلع بودن خدا از اینکه بهرصورت مردان در ماه رمضان اینکار را میکنند پس با ارائه این قانون از به ورطه گناه افتادن مردان خواسته است جلوگیری بنماید!


3- رعایت این مفاد و داشتن سکس با زنان در ساعات خاص خود در ماه رمضان موجب پرهیزکاری شما خواهد شد!
با نظری بر مطالب فوق این سو لات در ذهن خواننده ایجاد میگردد:
چرا خالق کهکشانها باید در باب مسائل خصوصی و زناشویی مردان و زنان اظهار نظر بفرماید؟
کجای این دستور و حکم الهی است؟
از رعایت و یا عدم رعایت اش مسلمانان و بشریت چه ضرر و یا منفعتی می برند؟
اگر الله خود میداند که مردان بهرجهت این عمل را انجام میدهند، پس دیگر مطرح و قانون نمودنش چیست؟
آیا در این 1400 ساله و رعایت این قانون الهی در ماه رمضان که باعث پرهیزکاری مسلمانان میگردد، مسلمانان پرهیزکار شده اند؟پس اثرات اجتماعی این پرهیزکاری کجاست؟

اصلا نکته اخلاقی اینکه کسی بین افطار تا سحری با شریکش سکس داشته باشد و یا نداشته باشد در چیست؟و چرا باید عمل اینکار کسی را پرهیزکار نماید یا ننماید؟
پ:ن بعدا در مورد ضررهای این ماه هم صحبت خواهیم کرد🤚

6 نظر برای “سکس و ماه رمضان

 1. بر نطفه حرومزاده ت لعنت. برشیری که خوردی لعنت. بر لقمه حرومی که خوردی لعنت. خیلی ولدزنا هستی. خدا عذابتو در دنیا و آخرت لحظه به لحظه زیاد کنه

  لایک

 2. سوره الذاریات آیه 47 . برو بخون شاید بفهمی البته اگر بتونی درک کنی

  لایک

 3. دلایل و شواهد کاملا واضح و مشخصی وجود دارد البته برای حقیقت جویان . پیامبری که این آیات را آورده خود بی سواد بوده و حتی توانایی خواندن و نوشتن نداشته و آیات قرآن توسط افراد دیگری مانند حضرت علی مکتوب شده اشت

  لایک

 4. یه مشت حشری مست جمع شدن به مزخرف گویی

  لایک

 5. یه مشت حشری مست جمع شدن به مزخرف گویی…

  لایک

 6. اینقدر که الله به فکر شومبول مومنین بوده کس دیگری هم بفکر بوده عایا؟؟!!!😳

  لایک

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.