افسانه امام زمان(نقد قسمت دوم)حال میخواهیم به نقد داستان های شیخ خوش ذوق و قریحه ما در مورد چگونگی تولد مهدی (که در پست قبل بیان شد) بپردازیم:
1-با فرض وجود خالق ،ایا نابخردانه نیست که ان خالق را خدایی دانا و حکیم که دنیا را با نظم و قانون افریده فرض کنیم و این کارهای نابخردانه که شبیه داستان های تخیلی است را به او نسبت دهیم؟

2-بر طبق ایه 6 سوره سجده که الله به محمد میگوید به مشرکین بگو من هم بشری مثل شما هستم و تنها تفاوتم این است که به من وحی میشود چگونه امامان شیعه در پهلوی مادرشان رشد کرده و از ران مادرشان خارج میشوند؟

3-بر طبق ایه 188 سوره اعراف محمد بصورت واضح اعتراف میکند که از غیب خبر ندارد چگونه است که بزرگترین فرد اسلام از غیب خبر ندارد ولی امامان شیعه عالم به علوم غیب هستند؟

4-مگر میشود زنی باردار باشد و ابستن بودن او در شب تولد نوزاد اشکار نباشد؟

5-منظور از اینکه ما امامان از ران مادر خارج میشویم چیست؟چگونه میتوان از ران مادر خارج شد؟

6-نوزاد تازه متولد شده چگونه میتواند قران بخواند؟
ایا این منطقی است که الله هر روز به یک شکل قوانین جهان را به هم بزند تا قدرت خود را نشان بدهد ان هم به حسن عسگری و نرجس و حکیمه ،کسانی که به او اعتقاد داشتند نه کس دیگر

7-مگر چه عیبی داشت که بچه مثل هر بچه ی دیگری متولد شود؟
حتما باید به این روش های عجیب و غریب از ران مادر متولد شود؟
اگر خطری او را تهدید میکرد الله نمیتوانست ان خطر را رفع کند و حتما باید دست به ابتکار و شعبده بازی میزد؟

4 نظر برای “افسانه امام زمان(نقد قسمت دوم)

 1. هرکی اعتقادات خودشو داره عزیز من سعی کن سرت تو کار خودت باشه وگرنه نتیجه کار تو هم نتیجه کار اسلام گراها میشه بر مردم هرکی که عاقله میره قرآنو به زبون خودش میخونه درس زندگی میگیره فقط باید متوجه بشی چی میگه

  لایک

 2. اعراب در زمان عمر لعنت الله علیه به ایران حمله کردن هرچند قدرت مقابله با ایرانیان رو‌نداشتن اما در تمامی شهرها با خیانت عده ای از ایرانیان وطن فروش وارد شهرها میشدند و قتل عام و‌تجاوز وحشیانه انجام‌میدادند و تا دویست سال بعد هم اعراب بر ایرانیان حکومت میکردند که همین باعث انتخاب نام های عربی برای ایرانیان میشد که البته بسی مایه تأسف و شرمساری است

  لایک

 3. دوستان من امروز دیدم تو تی وی که یه اخوندی میگفت برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید یا نذری بدید.یعنی چی برای سلامتیش دعا کنیم؟مگه ایشون مریض میشن اخه،؟هزار و خورده ای عمر کردن ایشون.

  لایک

 4. فعلا ک هزار و دویست سال بی سرپرستیم بهت قول میدم میمیریم امام زمان ظهور نمیکنه

  لایک

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.